Enka Group - Çorlu Çelik Konstrüksiyon

En-Ka Çelik Konstrüksiyon proje uygulamalarında deneyimli teknik ekibimiz ve profesyonel kaynakçı ekibimiz görev almaktadır. Alanlarında uzman, yönetici, mühendis, formen ve işçi kadromuz ile sahip olduğumuz makina ve ekipman parkımız ile üstyapı projelerini gerçekleştirebilecek düzeyde bilgi ve tecrübeye sahibiz.

Hammadde stoklarımıza girdiğinde kalite ölçümleri yapılarak kayıt altına alınmakta ve ISO 9001 standartlarına uygun olarak izlenebilirliği sağlanmaktadır.

İmalat atölyemizde her türlü sac ve profil malzemeyi işleyebilmekteyiz. İmalatta kullanılan kaynak yöntemleri daha önce hazırlanan kaynak prosedürleri çerçevesinde; EN, AWS ve ASME standartlarına göre sertifikalandırılmış kaynakçılarımız ile uygulanmaktadır.

250 ADET ÜRÜN
80 ADET ÇALIŞAN
100 % SORUNSUZ ÜRÜN YAPISI

En-Ka Group, tamamladığı tüm endüstriyel ve ticari tesislerde, projelendirme aşamasından montaja kadar sunduğu çelik yapı çözümleri ile yüksek kalite ve güvenle hizmet verir.

BİZE ULAŞIN

Merak ettiğiniz, sormak istediğiniz, ürünlerimiz hakkında bilgi almak istediğiniz konular için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.


Mesajınız iletilmiştir. En kısa zamanda dönüş sağlanacaktır.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Neden Gofrajlı Alüminyum ?

Gofrajlı Alüminyum ,zehirleyici ve manyetik değildir. Kıvılcım Çıkarmaz. Saf Alüminyumun çekme dayınımı yaklaşık 49 Mp iken alaşımlandırıldığında bu değer 700 Mp ye çıkar. Çok üstün korozyon özelliklerine sahip olması üzerinde oluşan oksit tabakasının koruyucu olmasındandır. Tasarım esnekliği sonsuzdur. Paslanmaz, sararmaz, rutubet tutmaz.

Neden Fiberglass ?

iberglass camelyafı'nın Poliyester reçine ile ıslatılıp kimyasal olarak sertleştirilmesi ile elde edilir.Çeliğe Karşı 4 kat fazla çekme dayanımına sahiptir.Yurdumuzda Muhtelif deniz araçları , prefabrik binalar,termal su boruları gibi metalden yapılan tüm ürünler aynı zamanda fiberglass'tan da üretilebilir.